Capcom Status 25: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(No difference)
|
Latest revision as of 20:13, 3 April 2021
| Capcom Status 25 | |
|---|---|
![]() | |
| Katakana | ステイタス25 |
| AKA | S.T.A.T.U.S. 25 |
| Type | Sitdown |
| Released | 1992 |
| Dimensions | 785 x 598 x 1133 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 25 in |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 70 kg |
Gallery
-
Flyer
