Joy-Ro 29: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(No difference)
|
Latest revision as of 16:01, 24 July 2021
| Joy-Ro 29 | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | Joy Ro, Joyro |
| Type | Sitdown |
| Released | 199x |
| Dimensions | 899 x 720 x 1668 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 29 in |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 158 kg |
Manufactured by Andamiro.
Gallery
- Cabinet Photos
