Joy-Ro 21: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(No difference)
|
Latest revision as of 16:01, 24 July 2021
| Joy-Ro 21 | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | Joyro 21, Mini-Touch, Mini Baby, Bookies |
| Type | Sitdown |
| Released | 199x |
| Dimensions | 875 x 615 x 1379 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 21 in |
| Weight | 158 kg |
| Power | 120 W |
Manufactured by Andamiro.
