Jaleco Pony 29: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Adding Flyer. |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
== Gallery == | == Gallery == | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Image:Jaleco pony 29 advert.jpg | |||
Image:Pony29_Flyer.jpg|Flyer | Image:Pony29_Flyer.jpg|Flyer | ||
Image:Pony29_Flyer2.jpg|Flyer | Image:Pony29_Flyer2.jpg|Flyer | ||
</gallery> | </gallery> | ||
[[Category:Jaleco]] | [[Category:Jaleco]] | ||
Revision as of 05:56, 11 October 2023
| Jaleco Pony 29 | |
|---|---|
![]() | |
| Katakana | ポニー29 |
| AKA | Pony Upright |
| Type | Upright |
| Released | 1994 |
| Dimensions | 1023 x 931 x 1835 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 29 in 15/24 kHz |
| Weight | 95 kg |
| Power | 160 W |
Gallery
-
Flyer
-
Flyer
