Tecmo Sound Lava Economy: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Created page with "{{Infobox cabinet |name = Tecmo Sound Lava Economy |kana = |romaji = |aka = |image = |type = Upright |year = 198x |depth = 860 |width = 660 |height = 1390 |wiring = JAMMA |monitor_size = 26 |monitor_sync = |monitor_model = |rotatable = Yes |rotate_mech = |weight = |power_supply = |power = 170 }} ==Gallery== <gallery> Image:Tecmo sound lava cab (japan).png|1987 ad </gallery> Category:Tecmo" |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Infobox cabinet | {{Infobox cabinet | ||
|name = Tecmo Sound Lava Economy | |name = Tecmo Sound Lava Economy | ||
|kana = | |kana = サウンドラバエコノミー | ||
|romaji = | |romaji = SAUNDORABAEKONOMĪ | ||
|aka = | |aka = | ||
|image = | |image = | ||
Revision as of 16:16, 22 March 2024
| Tecmo Sound Lava Economy | |
|---|---|
| Katakana | サウンドラバエコノミー |
| Rōmaji | SAUNDORABAEKONOMĪ |
| Type | Upright |
| Released | 198x |
| Dimensions | 860 x 660 x 1390 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 26 in |
| Rotatable | Yes |
| Power | 170 W |
Gallery
-
1987 ad