SNK Candy 18 Upright: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Created page with "{{Infobox cabinet |name = SNK Candy 18 |kana = |romaji = |aka = Video Game |image = |type = Upright |year = |depth = 1110 |width = 735 |height = |wiring = JAMMA |monitor_size = 18 |monitor_sync = |monitor_model = Nanao MS7 18 |rotatable = Yes |rotate_mech = No |weight = 65 |power_supply = |power = 100 }} ==Gallery== <gallery> Image:SNK Candy 18 cabinet ''upright'' type 1987 japan.jpg </gallery> Category:SNK" |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
==Gallery== | ==Gallery== | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Image:SNK Candy 18 cabinet ''upright'' type 1987 japan.jpg | Image:SNK Candy 18 cabinet ''upright'' type 1987 japan.jpg| | ||
</gallery> | </gallery> | ||
[[Category:SNK]] | [[Category:SNK]] | ||
Revision as of 02:07, 5 December 2024
| SNK Candy 18 | |
|---|---|
| AKA | Video Game |
| Type | Upright |
| Dimensions | 1110 x 735 x mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 18 in (Nanao MS7 18) |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 65 kg |
| Power | 100 W |