Jaleco Pony Mark II 28
| Jaleco Pony Mark II 28 | |
|---|---|
|
| |
| Katakana | ジャレコ ポニーマーク II 28 |
| AKA | Pony Mark II, Pony 28 |
| Type | Sitdown |
| Released | 199x |
| Dimensions | 816 x 650 x 1630 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 28 in 15/24 kHz (Toei TC-HV28LMJ) |
| Rotatable | Yes (Has rotate mechanism) |
| Weight | 85 kg |
| Power | 140 W |
Manual
Gallery
-
Flyer Front
-
Flyer Back
-
1P CPO
-
2L6B CPO
-
2L12B CPO