Konami Windy
| Konami Windy | |
|---|---|
|
| |
| Rōmaji | UINDI |
| Type | Sitdown |
| Released | 1996 |
| Dimensions | 905 x 750 x 1445 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 29 in 15/24 kHz |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 95 kg |
| Power | 140 W |
-
Konami Windy
-
Tokimeki Memorial version flyer
-
Front
-
Inside
-
Windy I & II
-
Illumination panel ver. 1
-
Illumination panel ver. 2
-
Illumination panel ver. 3
-
Illumination panel ver. 4