Jaleco Table Pony 25 VH
| Jaleco Table Pony 25 VH | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | TablePony 25 VH, Table Pony VH |
| Type | Cocktail |
| Released | 1989 |
| Dimensions | 860 x 625 x 770 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 25 in |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 71 kg |
| Power | 130 W |
Gallery
-
Flyer
-
Flyer
-
Flyer
