SNK Neo 29
Jump to navigation
Jump to search
| SNK Neo 29 | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | Neo29 |
| Type | Sitdown |
| Released | 199x |
| Dimensions | 958 x 715 x 1440 mm |
| Wiring | MVS |
| Monitor | 29 in 15/24 kHz |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 108 kg |
Gallery
Control panel 1P / 2P connector pinout
| Up (brown) | Down (red) | Left (orange) | Right (yellow) |
| A (green) | B (blue) | C (purple) | D (grey) |
| NC | NC | GND (black) | Earth GND (green) |
