Sammy Tosh
Jump to navigation
Jump to search
| Sammy Tosh | |
|---|---|
![]() | |
| Rōmaji | TOSH |
| AKA | VideoWorld |
| Type | Sitdown |
| Released | 1992 |
| Dimensions | 835 x 600 x 1300 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 15/24 kHz |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 100 kg |
| Power | 105 W |
| Sammy Tosh | |
|---|---|
![]() | |
| Rōmaji | TOSH |
| AKA | VideoWorld |
| Type | Sitdown |
| Released | 1992 |
| Dimensions | 835 x 600 x 1300 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 15/24 kHz |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 100 kg |
| Power | 105 W |