Shijia
Jump to navigation
Jump to search
| Shijia | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | KT009 |
| Type | Sitdown |
| Released | 199x |
| Dimensions | 890 x 670 x 1430 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 25 in 15/24/31 kHz |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 59 kg |
| Shijia | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | KT009 |
| Type | Sitdown |
| Released | 199x |
| Dimensions | 890 x 670 x 1430 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 25 in 15/24/31 kHz |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 59 kg |