Taito VS
Jump to navigation
Jump to search
| Taito MT | |
|---|---|
|
| |
| Type | Sitdown dual |
| Released | 198X |
| Dimensions | 1250 x 680 x 957-970(adjustable) mm |
| Wiring | Jamma x2 |
| Monitor | 18 x2 in 15/24 kHz (Nanao MS8) |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 108 kg |
| Power | 175 W |
Gallery
-
Taito MT cab demoed at ATEI 1988 in London