SNK MVS-U1/25: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(No difference)
|
Latest revision as of 10:43, 3 July 2018
| SNK MVS-U1/25 | |
|---|---|
![]() | |
| Type | Sitdown |
| Released | 1992 |
| Dimensions | 790 x 620 x 1266 mm |
| Wiring | MVS |
| Monitor | 25 in (TOEI TC-RM251S / Hitachi A59KFS61X10) |
| Rotatable | no |
| Weight | 146 kg |
| Power | 120 W |
-
Caption1
-
Caption2
-
Caption3
-
Caption4
