Taito Teatro 50: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m Fix gallery |
(No difference)
|
Revision as of 23:21, 3 August 2023
| Taito Teatro 50 | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | Teatro50 Dual, Theatro 50 |
| Type | Sitdown |
| Released | 1996 |
| Dimensions | 2430~3700 x 1160 x 1900 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 50 in 15/24 kHz |
| Rotatable | No |
| Weight | 230 kg |
| Power | 325 W |
Gallery
-
Flyer
-
Flyer
