SNK Candy 25: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Wigsplitta (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Infobox cabinet | {{Infobox cabinet | ||
|name = SNK Candy 25 | |name = SNK New Candy 25 | ||
|kana = | |kana = ニューキャンディ25 | ||
|romaji = | |romaji = NYŪKYANDI25 | ||
|aka = | |aka = | ||
|image = SNKCandy25.jpg | |image = SNKCandy25.jpg | ||
Latest revision as of 00:04, 27 March 2026
| SNK New Candy 25 | |
|---|---|
![]() | |
| Katakana | ニューキャンディ25 |
| Rōmaji | NYŪKYANDI25 |
| Type | Sitdown |
| Released | 1992 |
| Dimensions | 790 x 620 x 1216 mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 25 in (Toshiba A59JMZ90X, Chassis TOEI - MODEL TC-RM25T) |
| Rotatable | Yes |
| Weight | 90 kg |
| Power | 140 W |
-
Flyer
-
Front
-
Marquee
-
Light
-
Control Panel
-
Monitor
-
Inside
-
Under Control Panel
