Taito MT-8
| Taito MT-8 | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | MT8 |
| Type | Sitdown |
| Released | 1988 |
| Dimensions | 885 x 700 x 1420 (with marquee) mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 28 in |
| Rotatable | yes |
| Weight | 120 kg |
| Taito MT-8 | |
|---|---|
![]() | |
| AKA | MT8 |
| Type | Sitdown |
| Released | 1988 |
| Dimensions | 885 x 700 x 1420 (with marquee) mm |
| Wiring | JAMMA |
| Monitor | 28 in |
| Rotatable | yes |
| Weight | 120 kg |